Si-bell S przecieka w nocy

jaxxxie

Re: Si-bell S przecieka w nocy

Postautor: jaxxxie » 17 kwie 2016, o 20:50

Dziękuję za odpowiedź!

Przyszło mi na myśl wywrócenie ale mooncup na lewej stronie ma strasznie dziwny kształt - taki płaski i twardy na dole. Na razie obcięłam do końca końcówkę, żeby go trochę jeszcze skrócić. Jutro spróbuję "na lewo"!!

A jakie modele najlepiej sprawdzają się do ćwiczeń? Dedykowany jest chyba tylko Meluna Sport ale do tej marki jakoś nie mam przekonania....
Awatar użytkownika
EwaMK
Site Admin
Kontaktowanie:

Postautor: EwaMK » 24 kwie 2016, o 17:39

Przyszło mi na myśl wywrócenie ale mooncup na lewej stronie ma strasznie dziwny kształt - taki płaski i twardy na dole.

Ale właśnie ten dziwny kształt może dać dobry efekt ;)

Na razie obcięłam do końca końcówkę, żeby go trochę jeszcze skrócić.

Dopiero teraz, przy tak niskiej szyjce? W każdym razie dobry krok.

A jakie modele najlepiej sprawdzają się do ćwiczeń?

To niestety nie jest takie proste. W Twoim przypadku przykładowo może się okazać, że jeden z najszerszych modeli najlepiej się sprawdza w tych sytuacjach. To nie jest tylko kwestia twardości.
jaxxxie

Postautor: jaxxxie » 24 wrz 2016, o 08:58

Moja szyjka jest chyba jeszcze niżej (w niektóre dni) niż sądziłam. I pewnie dlatego Mooncup może zapełnić się tylko do połowy (patrząc od dołu do otworów) i zaczyna przeciekać.
Ten kubeczek jest świetny pod względem twardość - łatwo się otwiera, dobrze zasysa. Ale myślę, że potrzebuję większej pojemności. Raczej nie mogę nic dłuższego ze względu na tą szyjkę więc chyba ratunek w czymś szerszym, tak jak Pani sugerowała już poprzednio.
jaxxxie

Postautor: jaxxxie » 25 wrz 2016, o 09:17

Dodam jeszcze, że wywrócenie mooncup na lewą stronę sprawiło mi straszne problemy w aplikacji i praktycznie nie byłam w stanie go poprawnie założyć także ten sposób totalnie nie dla mnie.

A wczoraj "wróciłam" do sibell i przypomniałam sobie jaki on jest przyjemny, miękki i o wiele bardziej komfortowy w noszeniu. Tak więc zastanawiam się nad czymś pośrednim w kwestii twardości.

Wróć do „Używanie kubeczka”