Dla kogo Yuuki Soft 2?

Awatar użytkownika
EwaMK
Site Admin
Posty: 1308
Rejestracja: 26 mar 2014, o 21:04
Kontaktowanie:

Dla kogo Yuuki Soft 2?

Postautor: EwaMK » 2 lip 2016, o 20:34

Czy Twoje odpowiedzi wyglądają dokładnie tak jak poniższe? Jeśli tak, wychodzi na Yuuki Soft 2 lub Evelina 2 (lub MeLuna Classic XL).
Jeśli jest jednak jakakolwiek różnica, załóż własny wątek na forum.

  Szerokość:
  1. Ile masz lat?
  [dowolna odpowiedź]


  2. Czy masz za sobą poród, a jeśli tak, jaki? (Drogą naturalną czy przez cesarskie cięcie?)
  Tak, siłami natury.


  Długość:
  3. Czy masz jakieś problemy z tamponami wskazujące na niższą szyjkę macicy? (Np. zwiększają bóle miesiączkowe w porównaniu do podpasek, nasiąkają tylko z jednej strony nawet w obfite dni, wysuwają się, są wyczuwalne przez cały czas noszenia...)
  Nie.


  Jeśli wiesz, jaką wysokość ma Twoja szyjka w czasie menstruacji, możesz podać liczbę centymetrów.
  Nie wiem.


  Miękkość:
  4. Czy masz jakieś problemy zdrowotne, które mogłyby wpłynąć na używanie kubeczka? (Chodzi tutaj głównie o układ rozrodczy, układ moczowy i dolny odcinek układu pokarmowego, ale też np. o schorzenia zmniejszające sprawność rąk.)
  Nie.


  5. Czy masz lub będziesz mieć wkrótce założoną spiralę antykoncepcyjną? (Jeśli tak, jaką: hormonalną czy miedzianą?)
  Nie.


  6. Czy uważasz, że jesteś szczególnie wrażliwa na ból i dyskomfort? Tj. czy penetracja jest dla Ciebie często lub zawsze nieprzyjemna lub nawet bolesna? (Chodzi tu np. o zakładanie tamponów, aplikowanie leków dopochwowych, sprawdzanie wysokości szyjki, badania ginekologiczne czy aktywność seksualną). Czyli innymi słowy, czy bardzo obawiasz się używania kubeczka i chciałabyś, żeby był "jak najdelikatniejszy"? Potrzebuję tutaj odpowiedzi "tak" lub "nie".
  Nie.


  7. Czy uważasz, że Twoje mięśnie dna miednicybardzo silne? (Tj. czy regularnie je ćwiczysz, jeździsz konno lub wykonujesz ćwiczenia wzmacniające te okolice podczas jogi lub pilatesu?)
  Nie.  Pojemność:
  8. Jakiej chłonności tamponów używasz w poszczególnych dniach i co ile godzin musisz je zmieniać? (A jeśli nie używasz tamponów, czy określiłabyś swoją miesiączkę jako obfitą?)
  [dowolna odpowiedź]


  9. Ile godzin jesteś zwykle pozbawiona dostępu do toalety z umywalką (w jednej kabinie) ze względu na pracę czy naukę? Tj. ile godzin między opróżnieniami kubeczka chciałabyś uzyskać? (Pamiętając, że 12 to maksimum ze względów higienicznych.)
  [dowolna odpowiedź]


  Dodatkowe pytania:
  10. Czy miałaś już kiedyś kubeczek, a jeśli tak, jaki (marka i rozmiar) i jakie miałaś z nim doświadczenia? Czy był szczelny i wygodny, łatwy do założenia i wyjęcia? Co ile godzin musiałaś go opróżniać w poszczególne dni? Czy odcięłaś całą końcówkę?
  Jeśli przeciekał, odpowiedz też na te pytania.
  Nie miałam.


  11. Czy jest coś jeszcze, co Twoim zdaniem miałoby znaczenie przy wyborze kubeczka?
  Nie.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość